DİVA PLAZA’DA Balo ve Toplantı Sarayı, hayalinizdeki düğün için ihtiyacınız olabilecek tüm imkanları kusursuz bir şekilde siz ve misafirlerinize sunuyor.

Kapıda keman karşılamasından başlayarak düğününüz sona erinceye kadar masal gibi bir organizasyonla unutulmayacak anlara imza atıyor. Hosteslerimiz misafirlerinizi lokum ikramı eşliğinde masalarına yerleştirirken, sizlerde salonu kuş bakışı gören özel vip odanızda salonu ve misafirlerinizi izleyebileceksiniz.

Siz salona özel asansör ile giriş yaparken, adeta gökyüzünden misafirlerinizi selamlıyor olacaksınız.Salonun muhteşem cam tavanında izleyeceğiniz havai fişek gösterisi ise size romantizmi doruklarda yaşatacak.

Kendi mutfağımızda hünerli aşçılarımız tarafından özenle seçilip hazırlanan yemeklerimiz ile misafirlerinize muhteşem bir ziyafet sunuyoruz.

Gaziantep’in en iyi ses sistemine sahip olan salonumuzda konservatuar mezunlarından oluşan profesyonel orkestramız ve sanatçılarımız, zengin şarkı, müzik repertuarları ile her zevke hitap ederek tüm konuklarınızı eğlencenize dahil ediyoruz.

DİVA PLAZA DÜĞÜN ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kültürümüzün en önemli ve unutulmayacak anılardan biridir sünnet cemiyeti.

Bu kutsal gelenek Diva Plaza’da sizin dilediğiniz konsept’te, isterseniz Sema gösterisi, Mevlid veya Davul & Zurna seçenekleri.

Çocuk misafirlerinizin eğlencesi için her şeyi düşündük.

Hokkabaz, Palyaço gibi çocuk eğlenceleri ile yediden yetmişe herkesi mutlu ediyoruz.Muhteşem sünnet yemeği menü seçeneklerimiz ile sünnet düğünleriniz unutulmayacak.

DİVA PLAZA SÜNNET ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Düğün hazırlıklarının ilk adımı söz ve nişan. Bir ömür boyu beraber olmaya ”Evet” demeden önce gençlerin kendilerine ve ailelerine verdikleri sözlerle başlar her şey…

Yüzüklerin ilk defa takılacağı nişan gününde çiftler DİVA PLAZAl’da düğün kadar özel bir hazırlıkla kurdele kesecekler.

Bu mutlu gününüzde aileniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız ve dostlarınız ile unutulmayacak bir nişan töreni yaşamanız için hizmetinizdeyiz.

GAZİANTEP NİŞAN ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kına eğlenceleri evlenme öncesi genç kızlarımız için düğünden de özeldir.

Eskiden genellikle yakın aile ve arkadaş çevresi arasında olan kına geceleri kız tarafının evinde yapılırdı. Zamanla bu etkinlik büyük bir organizasyona dönüştü ve düğün ve balo salonlarında daha kalabalık davetlilerle yapılmaya başlandı.

Bu özel gününüzde DİVA PLAZA Balo Salonu size özel kına eğlencesi konseptiyle ve sürpriz organizasyonlarla unutulmayacak bir kına eğlencesi vadediyor.

DİVA PLAZA KINA ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz